Pasaportunuzu taratarak e-mail atın, aynı gün Dubai Vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirelim! Dubai vizenizi 24-36 saat içerisinde alalım!

Dubai vizesi online olarak alınan ve pasaporta basılmayan bir vizedir. Başvurular bireysel olarak yapılamamaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri tarafından yetkilendirilen aracı kurumlar vasıtasıyla Dubai vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurular çoğunlukla 24-36 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 

Dubai vize başvurularınızı  aynı gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz.  Dubai vizesi için gerekli olan taranmış pasaport fotokopisini yetkililerimize mail yoluyla ulaştırmanız yeterlidir. Evraklarınız tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvurunuzu tamamlamaktayız.

Dubai, Arap Yarımadasındaki Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan 7 emirlikten biridir. Sizler için sayfamızın devamında Dubai vizesi prosedürleri hakkında bilgi içeren bir metin hazırladık. Dubai E-Vize İşlemleriDubai vizesi nasıl alınırDubai vize ücreti 2020Dubai vizesi için gerekli evraklar, 48 saatlik Dubai vizesi, Dubai ekspres vize, 96 saatlik vize, 30 günlük ve 90 günlük Dubai vizeleri ve diğer Dubai vize türlerine dair aradığınız tüm sorulara içeriğimizi okuyarak cevap bulabilirsiniz. 

Dubai Vizesi Tek Evrak, Hızlı İşlem (24-36 Saat)

 • BAE Konsolosluklarının bölge farkı yoktur. Bu nedenle Türkiye’nin  ve hatta dünyanın neresinde ikamet ederseniz edin, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak pasaportunuzun 2. sayfasını scan ederek Dubai e-vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Türkiye’den başvuru yapacak yabancı vatandaşların ek olarak T.C. ikamet izni fotokopilerini de sunmaları gerekmektedir. 
 •  Dubai vize başvuruları ortalama 24-36 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. BAE Göçmenlik Ofisi'nin yoğun olduğu dönemlerde bu süre 3 iş günübü bulabilmektedir. 
 • Türkiye'den yapılan vize başvurularında en çok tercih edilen Dubai vize türü 30 gün tek veya çok girişli, 90 gün tek veya çok girişli vize ve 48 saatlik kullanım süreli transit vizedir.  BAE Göçmenlik Ofisi'nin sunduğu tüm kategorilerden vize başvurusu yapma yetkisine sahibiz. 
 • Dubai Turistik Vize İşlemleri

  Dubai turistik vize işlemleri yapılmaya başlanmadan önce hangi vize türüne başvuru yapılacağı belirlenmeli ve buna uygun başvuru yapılmalıdır. Turistik vize başvurusu online yapıldığı için önceden randevu almak gerekmez.  Kısa süreli vize almak isteyenler toplam 30 günlük ülkede kalış süresine hak kazanır ve bu süre bitiminde ülkeden ayrılırlar. Bu süreyi aşanlar için 3.000 dolarlık para cezası uygulanmaktadır. Aldığınız vize tek girişli ise ülkeden çıkış yaptıktan sonra vize süreniz dolmasa bile yeni vize almadan tekrar giriş yapamazsınız. Çok girişli vizede ise vize süreniz dolana kadar ülkeye giriş yapabilirsiniz. Uzun süreli vize de ise ülkede 90 gün konaklama hakkınız bulunur ve vize de çok ya da tek girişli olarak verilir. Bununla birlikte Dubai vizesi alsanız da sınır girişinde Dubai polisinin sizi ülkeye almama hakkı bulunmaktadır.

  Her ülkenin kendine özgü vize prosedürleri vardır. Dubai vize başvurusunda bulunan kişilerin de Dubai vize şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin Dubai vize çeşitlerine göre hazırlaması gereken birtakım evraklar vardır. Bu evraklar seyahatinizin amacına göre (turistik, ticari, aile ziyareti, transit vb.) şekillenmektedir. Dubai vize başvurularınız için pasaportun resimli sayfasının renkli fotokopisi ve ölçülerine göre çekilmiş 2 tane renkli vesikalık fotoğraf gereklidir. Kullanacağınız vesikalık fotoğrafın güncel olması ve arka fonunun beyaz olması gerekir. Dubai vize için kullanılan pasaportun en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır.

  Dubai vizesi almak için gerekli olan evrakları mail atmadan önce çağrı merkezlerimizi arayarak vize işlem süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Vize başvurunuz için bizlere mail yoluyla ulaştıracağınız pasaport ve kimlik bilgilerinin her detayını sunmalısınız. Telefon ile çekilmiş evrak görüntüleri başvuru için kabul edilmemektedir. Başvuru sahiplerinin Dubai seyahatleri için davetiye sunmaları zorunlu değildir.

 • Yabancı Pasaport Sahipleri İçin Dubai Vizesi

  Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vize başvuru sahiplerinin en az 6 ay geçerli ikamet belgelerini sunması gerekir. Tek girişli Dubai vizesi başvuru sahiplerine Dubai’de 60 gün içinde 28 gün kalış izni vermektedir. Bu konaklama süresi aşıldığı takdirde kişiler için cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Böyle bir durumda bir sonraki Dubai vize başvurularınızda maddi manevi yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dubai seyahatinizde böyle bir sorunla uğraşmak istemiyorsanız lütfen seyahat konaklama günlerinizi bu çerçevede gerçekleştirin. Vize başvuru sahipleri (evli olmayan kadın) vize başvuruları için anne ve babasının soyadı bilgilerini sunmak zorundadır.

  Euroasia Global Visa Services’in vize danışmanlık hizmeti sunduğu ülkelerden birisi de Dubai’dir. Dubai vize başvuruları, bireysel yapılmayıp Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Euroasia Global Visa Services yetkili başvuru merkezlerinden birisidir. Dubai vize başvuru evraklarınızı mail olarak göndermeniz halinde aynı gün başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. Dubai’de kalış sürenize göre kısa süreli olarak Dubai turistik vize, Dubai ticari vize, Dubai transit vize talebinde bulunabilirsiniz.