Arnavutluk’a yapacağınız turistik, ticari ya da aile ziyareti amaçlı seyahatleriniz ile ilgili seyahatleriniz için vize başvurusu yapmanız gerekli değildir. 

> Arnavutluk seyahat işlemlerinde ibraz edilmesi gereken evraklarla ilgili güncel evrak listesini web sitemizden temin edebilir ya da sayfamızda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak, telefonla arayarak ya da ask@eagvs.com mail adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

> Bize telefonla ulaşmanız durumunda Arnavutluk seyahatinizde sunmanız gereken evrak listesini sizinle e-posta yoluyla paylaşacağız.

> Arnavutluk seyahatinizi kolayca gerçekleştirmek için belgelerinizi hazırladıktan sonra seyahatiniz için gittiğiniz havaalanında ülkeye direkt giriş yapabilirsiniz.

 Arnavutluk’a kısa süreli ya da uzun süreli seyahat etmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Aşağıda yer alan kategoriler kısa süreli Arnavutluk seyahatleriniz içindir.

  • Turistik seyahat
  • Ticari Amaçlı Seyahat
  • Aile ziyareti Amaçlı seyahat

 

Biliyor musunuz?

> Arnavutluk sınır girişlerine istenmesi durumunda ibraz etmek üzere Seyahat Sağlık Sigortası, Otel rezervasyonu belgelerinizi yanınızda bulundurmanız faydanıza olacaktır. 

> Arnavutluk girişinde sorun yaşamamak adına kapı görevlilerine seyahat amacınızı açıkça beyan ediniz ve ülkede kalmayı öngördüğünüz süre içerisinde masraflarınızı karşılayacak miktarda döviz bulundurunuz.